INNOWACYJNI OD ZAWSZE

Revestech wszechświat 1
Revestech to marka, której zaufała grupa Nietos de Miguel Martínez Ramírez. Nasza filozofia, opierając się w całości na zasadzie innowacyjności biznesu, poprowadziła nas w kierunku badań i produkcji materiałów z tworzyw sztucznych do wykorzystania w różnorodnych sektorach wytwórczych. I tak już od 1945 roku, kiedy to grupa stawiała pierwsze kroki jako producent wyrobów włókienniczych z tworzyw sztucznych z siedzibą w Alicante.

JESTEŚMY WYTWÓRCAMI

Revestech wszechświat 2
Nasza długa ścieżka rozwojowa umożliwiła nam nabycie doświadczenia, które przeobraziło nas w wytwórców rewolucyjnych systemów budowlanych. Marca Revestech pozwoliła nam zdobyć zaufanie architektów, techników budowlanych, konstruktorów oraz instalatorów, oferując nowatorskie, wygodne i bardzo skuteczne rozwiązania problemów konstrukcyjnych z zakresu izolacji, wtryskiwania, akustyki i osuszania.

NOWATORSKIE SYSTEMY

Revestech wszechświat 3
Nasze systemy to nowatorskie rozwiązania na rynku. Włókniste pokrycie naszych laminatów zapewnia doskonałą przyczepność
elementów ceramicznych za pomocą kleju do płytek, co pozwala na rezygnację z wykorzystania warstwy uciskowej podczas montażu i sprawia, że prace nad projektem są tak proste, jak układanie kafelków.

PARTNERSTWO STRATEGICZNE I MIĘDZYNARODOWE

Revestech wszechświat 4
partnerstwo handlowe tworzy jeden z filarów działalności naszej firmy. istnieje wiele prestiżowych marek cieszących się
uznaniem na poziomie krajowym i światowym, które korzystają z naszych nowatorskich rozwiązań do produkcji własnych membran izolujących, sprawiając tym samym, że nasze pomysły docierają do wszystkich zakątków świata.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ

Revestech wszechświat 5
Nasze impregnujące laminaty posiadają znak CE, co oznacza, że proces produkcyjny spełnia wszystkie obowiązujące normy
prawne. Wszystkie systemy poddawane są procesowi identyfikacji i rejestracji od momentu ich wytworzenia aż po ich wdrożenie w łańcuch handlowy. W tym celu przeprowadzane są próby laboratoryjne, które pozwalają na uzyskanie odpowiedniego certyfikatu dla każdego z naszych produktów.

badania

Nasze pragnienie przemyślenia na nowo kwestii związanych z przestrzenią tworzy bodziec, który zmusza nas do nieustannego poszukiwania nowych rozwiązań
pomnażających możliwości tkwiące w każdym projekcie architektonicznym. Zanim któryś z produktów ujrzy światło dzienne, nasz dział badań i rozwoju pilnie analizuje i testuje wszystkie nowe projekty w firmowym laboratorium. W ten sposób nawiązaliśmy porozumienie o współpracy instytucjonalnej z Wydziałem Chemicznym Uniwersytetu w Alicante, realizując wspólnie projekty badawcze związane z naszymi produktami.

Revestech wszechświat 11

szkolenia

revestech szkolenia to porozumienie osiągnięte wspólnie z siecią naszych instalatorów. Co miesiąc organizujemy w pomieszczeniach naszej firmy kursy i seminaria poświęcone systemom izolacji, na których dzielimy się z uczestnikami naszą szeroką wiedzą i doświadczeniem. Każdy kurs kończy się przyznaniem dyplomu
uprawomocnionego instalatora firmy Revestech. Oprócz tego prowadzimy warsztaty techniczne / kursy w firmach o technikach izolowania we wszystkich
zakątkach kraju.