INNOWACYJNI OD ZAWSZE

Revestech wszechświat 1
Revestech to marka, którą stworzyłą grupa Nietos de Miguel Martínez Ramírez. Nasza filozofia, polega na innowacyjności biznesu, poprowadziła nas w kierunku badań i produkcji materiałów z tworzyw sztucznych do wykorzystania w różnorodnych sektorach. Już od 1945 roku, kiedy to grupa stawiała pierwsze kroki jako producent wyrobów włókienniczych z tworzyw sztucznych z siedzibą w Alicante.

JESTEŚMY PRODUCENTAMI

Revestech wszechświat 2
      Doświadczenie zdobyte w czasie rozwoju, które pozwoliło stać się producentem rewolucyjnych systemów budowlanych. Marca Revestech pozwoliła zdobyć zaufanie architektów, techników budowlanych, konstruktorów oraz instalatorów, oferując nowatorskie, wygodne i bardzo skuteczne rozwiązania problemów konstrukcyjnych z zakresu izolacji, wtryskiwania, akustyki i osuszania.

NOWATORSKIE SYSTEMY

Revestech wszechświat 3
Nasze systemy są nowatorskie. Dwustronna włuknina naszych Membran zapewnia doskonałą przyczepność ceramiki przy pomocą kleju do płytek, nie tylko do betonu ale do bardzo wielu typów podłoża.

PARTNERSTWO STRATEGICZNE I MIĘDZYNARODOWE

Revestech wszechświat 4
Wiele prestiżowych marek w kraju i świecie korzysta z naszych nowatorskich rozwiaązań. Tak więc nasze produkty docierają do najdalszych zakątków świata.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ

Revestech wszechświat 5
Nasze membrany posiadają certyfikat CE, co oznacza, że proces produkcyjny spełnia wszystkie obowiązujące normy prawne. Cała produkcja poddawana jest procesowi kontroli od pierwszego momentu aż po ich wdrożenie w system handlowy. Poza tym przeprowadzane są próby laboratoryjne, które łącznie z w/w kątrolą pozwalają na uzyskanie odpowiedniego certyfikatu dla każdego z naszych produktów.

BADANIA

Nasza chęć rozwoju sprawia, że nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań. Zanim któryś z produktów ujrzy światło dzienne, nasz dział badań i rozwoju pilnie analizuje i testuje wszystkie nowe projekty w firmowym laboratorium. W ten sposób nawiązaliśmy porozumienie o współpracy instytucjonalnej z Wydziałem Chemicznym Uniwersytetu w Alicante, realizując wspólnie projekty badawcze związane z naszymi produktami.

Revestech wszechświat 11

SZKOLENIA

Prowadzenie szkoleń jest dla nas bardzo ważnym, niemal podstawowym elementem pracy.  Co miesiąc organizujemy w siedzibie firmy kursy i seminaria poświęcone systemom izolacji, na których dzielimy się z uczestnikami naszą szeroką wiedzą i doświadczeniem. Słuchamy naszych instalatorów i ich uwagi są bardzo ważne i pożyteczne do dalszego rozwoju bazy doświadczeń. Każdy kurs kończy się przyznaniem dyplomu
uprawomocnionego do pracy z produktami naszej firmy. Dodatkowo prowadzimy warsztaty praktyczne / kursy w firmach o technikach izolowania. Można powiedzieć, że jesteśmy  we wszystkich zakątkach kraju.